TAMA Brzeg
Brzeskie Stowarzyszenie Abstynenta

MITYNGI INTERGRUPY


Wykaz mityngów grup AA Intergrupy Śląska Opolskiego

1-O   - pierwszy mityng miesiąca jest otwarty dla wszystkich,
O-O  - ostatni w miesiącu,
W-O - wszystkie otwarte,
3-O   - trzeci, itd.
ZK  - mityngi zamknięte w Zakładach Karnych, wstęp tylko po wpisaniu na specjalne listy, po podaniu personaliów.

BIELICE

Bielice, mityng wyjazdowy grupy AA "Egida" z Nysy, Dom Brata Alberta w Bielicach, Wtorek 18:15    W-O
-----------------------------------------------------------------------------------------

BRANICE

Branice, grupa AA "Odnowa", ul. Szpitalna 18 (Szpital Wojewódzki), Wtorek 18:00 O-O

Branice, grupa AA "Nowe życie", ul. Szpitalna 18 (Szpital Wojewódzki), Czwartek 18:00 O-O 

-----------------------------------------------------------------------------------------

BRZEG
Brzeg, grupa AA "Nadzieja", ul. Chrobrego 29, Czwartek 15:30 O-O

Brzeg, grupa AA "Ostoja", ul. Jana Pawła II 2 (Klub Abstynenta), Piątek 19:00 1-O

Brzeg, grupa AA "Teresa", ul. Herberta 2 (Poradnia odwykowa), Wtorek 17:00 1-O

Brzeg, grupa AA "Wiara", ul. Jana Pawła II 2, Niedziela 18:00 2-O

-----------------------------------------------------------------------------------------

GŁOGÓWEK
Głogówek, grupa AA "Gama", ul. Batorego 8 (Punkt Konsultacyjny), Czwartek 17:00 O-O
------------------------------------------------------------------------------------------

GŁUBCZYCE
Głubczyce, grupa AA "Wolny Wybór", ul. Niepodległości 14 (UMiG), Środa 18:00 O-O 

------------------------------------------------------------------------------------------

GŁUCHOŁAZY
Głuchołazy, grupa AA "Azyl", Plac Basztowy 2, Wtorek 18:00 O-O

-----------------------------------------------------------------------------------------

GORZÓW ŚLĄSKI
Gorzów Śląski, grupa AA "Nowe Życie" (kościół Św. Trójcy, salka przy plebanii), Niedziela 18:00 3-O

----------------------------------------------------------------------------------------

GRODKÓW
Grodków, grupa AA "Ania" ul. Elsnera 15 (dawne przedszkole), Czwartek 18:00 1-O

------------------------------------------------------------------------------------------

KĘDZIERZYN KOŹLE
Kędzierzyn Kożle, grupa AA "Marek", ul. Racławicka, przychodnia Be-med, Wtorek 18:00, 1-O

Kędzierzyn Kożle, grupa AA "Nadzieja", ul. Piramowicza 27, Środa 17:00 O-O

Kędzierzyn Kożle, grupa AA "Odnowa", ul. Krzywoustego (par. Ducha Świętego), Piątek 18:00, 1-O

Kędzierzyn Kożle, grupa AA "Odnowa", ul. Krzywoustego (par. Ducha Świętego), Niedziela 16:00      O-O

Kędzierzyn Kożle, grupa AA "Wolność", ul. Racławicka (Areszt Śledczy), Wtorek 16:00 ZK

Kędzierzyn Kożle, grupa AA "Zawsze Razem", ul. Piotra Skargi 38, Poniedziałek 18:00 1-O

-----------------------------------------------------------------------------------------


KLUCZBORK
Kluczbork, grupa AA "Nowe życie", ul. Jana Pawła II (Dom Katechetyczny), Piątek 17:00 O-O

Kluczbork, grupa AA "Krokus", ul.Katowicka 4 (Zakład Karny), Poniedziałek 09:30 ZK

----------------------------------------------------------------------------------------

KRAPKOWICE
Krapkowice, grupa AA "Bronek", Oś. XXX-lecia (Dom Opieki Społecznej), Wtorek 17:00 3-O

Krapkowice, grupa AA "Bronek", Oś. XXX-lecia (Dom Opieki Społecznej), Piątek 17:00 1-O

----------------------------------------------------------------------------------------

LEŚNICA
Leśnica, grupa AA "Nowe Życie", ul. Kozielska 2 (punkt konsultacyjny), Czwartek 17:00, O - według
potrzeb
----------------------------------------------------------------------------------------

LEWIN BRZESKI
Lewin Brzeski, grupa AA "Kotwica", ul. Kościuszki 52 (ośrodek zdrowia, II p.), Piątek 19:15 O-O

----------------------------------------------------------------------------------------

LIGOTA TURAWSKA
Ligota Turawska, grupa AA "Krok", ul. Główna, salka przy kościele, Czwartek 19:00, O - O

----------------------------------------------------------------------------------------

NYSA
Nysa, grupa AA "Aldona", ul. Kościuszki (Zakład Karny), Niedziela 10:00 ZK

Nysa, grupa AA "Egida", Dom Katechetyczny przy ul. Franciszkańskiej, Poniedziałek 18:00 Z

Grupa AA "Egida" z Nysy, mityng wyjazdowy, Dom Brata Alberta w Bielicach, Wtorek 18:15 Z

Grupa AA "Radość Życia" z Nysy, Zakład Karny, Niedziela 9:15 - 10:45 ZK

Nysa, grupa AA "Egida", Dom Katechetyczny przy ul. Franciszkańskiej, Środa 18:00 1-O

------------------------------------------------------------------------------------------

OLESNO
Olesno, grupa AA "Iskierka", ul. Ks. Brunona Aleksandra, Piątek 18:00 O-O

Olesno, grupa AA "Nadzieja", ul. Krasickiego 22 (Dom Harcerza), Wtorek 17:00 O-O

Olesno, grupa AA "Nadzieja", ul. Krasickiego 22 (Dom Harcerza), Sobota 17:00 O-O

------------------------------------------------------------------------------------------

OPOLE
Opole, grupa AA "Asyż", ul. Czaplaka 1a (przy kościele O. Jezuitów), Pon. 19:00, tel. 795 694 938.       W-O

Opole, grupa AA "Eleuteria", ul. Mickiewicza (Dom Katechetyczny), Niedziela 16:00 O-O

Opole, grupa AA "Eleuteria", ul. Mickiewicza (Dom Katechetyczny), Środa 17:00 O-O 

Opole, grupa AA "Eleuteria", ul. Mickiewicza (Dom Katechetyczny), Piątek 17:00 O-O

Opole, grupa AA "Klara", ul. Czaplaka 1a (przy kościele O. Jezuitów), Środa 9:00 O-O

Opole, grupa AA "Pod Różą"- męska, ul. Sądowa 2 (Areszt Śledczy), Niedziela 9:00 ZK

Opole, grupa AA "U Franciszków"- plac Wolności 2, klasztor O. Franciszkanów, Czwartek 18:30. W-O

Opole, grupa AA "Wiara"- kobieca, ul. Sądowa 2 (Areszt Śledczy), Poniedziałek 16:00 ZK 

Opole, grupa AA "Wsparcie", ul. Sienkiewicza 20 (oficyna) Sobota 16:00. W-O. Grupa dla początkujących.

Opole, grupa AA "W drodze", ul. Głogowska 25b, Piątek 17:00 O-O 

Opole, grupa AA "Zaodrze", ul. Hallera 2 (przy kościele bł. Czesława), Wtorek 18:00 3-O

Opole, grupa AA "Zaodrze", ul. Hallera 2 (przy kościele Bł. Czesława), Sobota 18:00 3-O

--------------------------------------------------------------------------------------

OTMUCHÓW
Otmuchów, grupa AA "Adren", ul. Jana Pawła II (przy plebanii), Środa 17:00 1-O

---------------------------------------------------------------------------------------

OZIMEK
Ozimek, grupa AA "Światło", ul. Częstochowska 8, (parafia św. Jana, salka kat.) Wtorek 19:00 O-O
----------------------------------------------------------------------------------------

PACZKÓW
Paczków, grupa AA "Wolność", ul. Daszyńskiego 11, Poniedziałek 17:30 O-O

-----------------------------------------------------------------------------------------

PRUDNIK
Prudnik, grupa AA "Quo-Vadis", ul. Kościuszki (Areszt Śledczy), Niedziela 15:00 ZK

Prudnik, grupa AA "Alfa", Pl. Farny (Dom Katechetyczny), Środa 18:00 1-O

Prudnik, grupa AA "Alfa", Pl. Farny (Dom Katechetyczny), Piątek 18:00 O-O

------------------------------------------------------------------------------------------

STERNALICE
Sternalice, grupa AA "Otwarte Drzwi" (przy kościele św. Mateusza), Wtorek 19:00 1-O

------------------------------------------------------------------------------------------

STRZELCE OPOLSKIE
Strzelce Opolskie, grupa AA "Margines", ul. Świerczewskiego 3 (Zakład Karny), Niedziela 9:30-12:30 ZK

Strzelce Opolskie, grupa AA "Victoria", ul. Krakowska 18 (obok Sp-ni Mieszkaniowej), Wtorek 17:00 O-O

Strzelce Opolskie, grupa AA "Nadzieja", ul. Karola Miarki 1 (Zakład Karny), Czwartek 10:00 ZK

------------------------------------------------------------------------------------------

TARNÓW OPOLSKI
Tarnów Opolski, grupa AA "Wsparcie", ul. Klimasa 4 (OSP), Poniedziałek 17:00 O-O

------------------------------------------------------------------------------------------

WOŁCZYN
Wołczyn, grupa AA "Nowy Dzień" (Dom Parafialny O. Franciszkanów), Niedziela 16:00 O-O

------------------------------------------------------------------------------------------

WOSKOWICE MAŁE
Woskowice Małe, grupa AA "1 Krok" (Ośrodek Leczenia Odwykowego), Czwartek 19:00 Z

------------------------------------------------------------------------------------------

ZAWADZKIE
Zawadzkie, grupa AA "Nowa", ul. Lubliniecka 3 (przy kościele Św. Rodziny), Czwartek 17:00 O-O

------------------------------------------------------------------------------------------

ZDZIESZOWICE
Zdzieszowice, grupa AA "Szansa", ul. Chrobrego 18 (za Biedronką), Środa 17:00 Z

Zdzieszowice, grupa AA "Szansa", ul. Chrobrego 18 (za Biedronką), Piątek 17:00 O-O




Stowarzyszenie jest współfinansowane przez Gmine Brzeg